اختلاف نظر بین دو شهر شاندیز و طرقبه

بنده نظر شخصی خودم را در مورد این مطلب اعلام می کنم؛ در ارتباط با کل کشور ما همه ایرانی هستیم و هر اتفاق خوبی که بیفتاد و هر ایرانی در هر منطقه ای در رفاه باشند، برای ما باعث افتخار است.

مرزهای شهری در همه جای ایران برای مدیریت بهتر می باشد ولی نباید این مرزها ما راازهم جدا نماید ما با همسایگان خود بخصوص طرقبه وجه اشتراکات فراوانی داریم، که این اشتراکات باعث ایجاد اتحاد و ارتباط خوبی بین ما می باشد واین وجوه مشترک باعث شده در کل کشور شاندیز وطرقبه را یک مجموعه منسجم ببینند.

بهرحال ما در مجموعه ای زندگی میکنیم به نام شهرستان طرقبه شاندیز با مدیریت یک فرماندار و مسئولین محترم اینجا وظیفه شوراست که در جهت اعتلای این دو شهر بصورت یک برند واحد و عدالت محور مسائل را حل کنند طرقبه برادر و یار ماست و ما هم همچنین، و هر اتفاق خوبی که در طرقبه بیفتاد افتخارش نصیب ما میشود و همینطور در مورد شاندیز این مورد صدق میکند.

ما باید تلاش کنیم که ازشهرستان ما بعنوان شهری با فرهنگ و زائر دوست یاد شودکه وقتی دوستان گردشگر به مشهد الرضا مشرف شدند از شهرستان طرقبه شاندیز یاد کنند نه از شهر طرقبه یا شهر شاندیز به تنهایی.

در ادامه این صحبتها ایشان عنوان کردند طرقبه و شاندیز بعنوان دو بال گردشگری هستند که باید همسو شوند و اگر هرکدام در مسیری خارج از مسیر واقعی خود حرکت کند از اصل و اساس هدف دور می‌شویم.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما