ارتباط شورا با مسئولین ادارات

خبرنگار شاندیز فردا - ارتباط شورا به عنوان پارلمان محلی با مسئولین ادارات و فرمانداری محترم به عنوان نماینده‌ی عالی دولت در جهت اعتلای شهر به چه طریقی مثمر ثمر خواهد بود؟

جناب آقای دوغایی - باز هم با توجه به تعاملی که اعضای شورا می‌توانند با تمام مسئولین ادارات، شرکتهای دولتی، مراکز فرهنگی، ائمه جمعه، هیات مذهبی، مراکز نظامی، امنیتی و NGO ها در تمام زوایا مشکلات شهری را دنبال کنند و با گفتمان بجا و درست و در چهار چوب قانون و اختیاراتی که قانون به اعضای شورا داده پیگیر مطالبات شهر و مشکلات شهری باشند.

امروز به طور مثال ما در بحث آب که یکی از حیاتی‌ترین مباحث احیای شهری در منطقه است. مدیریت و فرهنگ مصرف آب و توزیع آب و درآمد حاصل از آن، می‌توانیم برنامه‌ریزی کنیم به گونه‌ای که شوراها با اجماع ادارات خدماتی، مثل اداره آب و ادارات فرهنگی مثل آموزش وپرورش و ... این معضل شهری را مدیریت نماید، زیرا تنها نهادی که می تواند بین دستگاهها ارتباط خوبی ایجاد کنند شورای شهر می‌باشد.

و ده‌ها مورد دیگر که مشکلات مدیریت شهری با آن گریبانگیر است با میانجی‌گری شورا می‌تواند این موضوعات را حل و فصل کنند و در انتها فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت و شوراها به عنوان نمایندگان مردم در رضایتمندی و بهبود شرایط زندگی نقش واقعی خود را خواهند گذاشت.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما