اولویت نخست؛ شناسایی ظرفیت‌های اسکان موقت

فرماندار بینالود (طرقبه شاندیز) در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ضمن تاکید بر شناسایی ظرفیت‌های اسکان موقت به عنوان اولویت نخست اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان، امکان سنجی و بررسی صلاحیت این مکان ها از سوی کمیته فنی شورای هماهنگی

مدیریت بحران را خواستار شد.

سید حسن حسینی گفت: شناسایی مکان‌های موقت دارای آیتم ها و شاخصه‌های لازم برای اسکان موقت از جمله متراژ حداقلی 2000 متر و بعد مسافت 45 متری و عدم وجود مکان‌های خطرساز و ساختمان‌های بلند مرتبه مشرف بر آن با قید فوریت در دستور کار همه اعضاء خصوصا شهرداری‌ها، آموزش و پرورش و بخشداری‌ها قرار گیرد و پس از تایید کمیته فنی هماهنگی ها و مکاتبات لازم برای بستر سازی مناسب جهت موقعیت‌‎های بحرانی صورت پذیرد.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با تشکر از همکاری همه اعضاء شورا بر تسریع در ارائه گزارش مستند و مکتوب چهار ماهه نخست سال جاری به دبیرخانه مدیریت بحران شهرستان تاکید نمود.

در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بینالود (طرقبه شاندیز) مرداد ماه 97 علاوه بر این در خصوص بازگشایی بستر رودخانه ها، سیستم هشدار سیل، هماهنگی لازم با واحدهای تولیدی در اخطار قطع برق، ایمنی اماکن عمومی و برگزاری مانور سالانه قطع برق و ... بحث و بررسی هایی صورت گرفت و تصمیمات لازم جهت اجرا ابلاغ شد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما