تاکید فرماندار بر گسترش اتاق های گفتگو در سطح شهرستان

فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در دوازدهمین جلسه مشورتی بخشداران و مدیران واحدهای مختلف فرمانداری با تاکید بر این مهم گفت: راه اندازی اطاق های گفتگو در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و گسترش آنها می تواند زمینه را برای رشد و توسعه فضای گفتگو و به تبع آن بالا رفتن تعامل و آستانه تحملافراد

فراهم آورد لذا گسترش اطاق های گفتگو در همه حوزه ها مورد تاکید است و علاوه بر اطاق های گفتگوی احزاب و سمن ها ضروریست در مناسبت های متعلق به اقشار و صنوف مختلف این اطاق های گفتگو مد نظر قرار گیرد.
سید حسن حسینی افزود: دولت به فکر نشاط اجتماعی مردم هست خصوصا در ایام خاص و ویژه و الحمدلله در روزهای پایانی سال ولادت حضرت زهرا(س) و آغاز جشنهای سال نو می تواند فرصت مناسبی باشد برای اجرای این موضوع باشد که امیدواریم همه دستگاه های اجرایی و بخشداران ضمن اهتمام به این اصل نسبت به برگزاری ایمن و سالم مراسم پایان سال و شروع سال جدید اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.
در این جلسه بخشداران گزارشات خود را از حوزه فعالیت ارائه نمودند و مسائل و موضوعات سطح شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اخذ شد علاوه بر این در این جلسه در خصوص موضوعات مربوط به حوزه اشتغال، پرداخت تسهیلات تکلیفی، سامانه متمرکز خرید، تقویم سال 97 جلسات و ... گفتگو و تبادل نظر شد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما