در بحث مبارزه با فساد برخی نگران خود هستند

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، هفتمین قسمت از برنامه گفت‌وگو محور «۱۰:۱۰ دقیقه» با حضور محمد دهقان عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، چگونگی برخورد با مفسدان اقتصادی

و ... یکشنبه شب ( 4 شهریور ماه)در سایت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شد.

گفتنی است برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» یک گفت‌وگوی رو در روست که قرار است به شفافیت فضای سیاسی کشور کمک کند و ابهامات موجود در ذهن مخاطبان در حوزه‌های مختلف را با حضور یک میهمان شاخص مرتبط با آن حوزه، به صورت صریح در یک زمان ۴۵ دقیقه بررسی نماید.

این برنامه که در باشگاه خبرنگاران جوان تولید می‌شود یکشنبه‌شب‌ها ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه شب روی سایت این مجموعه قرار می‌گیرد. لذا مخاطبان می‌توانند با مراجعه به صفحه اول سایت باشگاه خبرنگاران جوان به نشانی www.yjc.ir به تماشای آن بنشینند.

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس در این گفت‌وگوی شفاف می‌گوید که برای رسیدگی به اموال نامشروع مسئولان کار خود را از سال 84 آغاز کرده و پس از 10 سال پیگیری توانسته است طرح را به سختی به تصویب برساند.

دهقان همچنین بیان می‌کند که طرح ‌اش برای مبارزه با مفسدان اقتصادی کاملا پخته و کارشناسی شده بود، اما مجمع تشخیص مصلحت نظام سر و ته آن را زده است.

نماینده مردم طرقبه در مجلس شورای اسلامی میگوید که مطرح شدن طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی باعث نگرانی برخی شده اما معتقد است که باید برای رسیدگی به این پرونده ها کار را به قضات کاردان سپرد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما