دست فروشان حاشیه جاده شاندیز ساماندهی می شوند

بررسی ویژه موضوع دست فروشان حاشیه جاده شاندیز بحث پرچالشی است که چندین جلسه را بخود اختصاص داده و علی رغم پیگیری های مجدانه هنوز از بطور کامل مرتفع نشده لذا نیاز به عزم جدی برای ساماندهی وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بینالود (طرقبه شاندیز) سید حسن حسینی فرماندار شهرستان با بیان این مطلب در جلسه کارگروه حمل و نقل و ترافیک گفت :با توجه به منظره بسیار بد دستفروشان در حاشیه جاده و معضلات ترافیکی عدیده و ... می بایست راهداری و شهرداری شاندیز دستفروشان را به محلی مشخص هدایت و ساماندهی کنند. وی افزود در این راستا پیش ازین محلی آماده شده است که با هماهنگی های لازم ما بین راهداری و شهرداری شاندیز این محل تبدیل به محل تجمع دستفروشان خواهد شد و در حاشیه جاده هم برابر قانون با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.
سبحانی دادستان شهرستان نیز در این جلسه بر اهمیت رسیدگی به این موضوع بدلیل ترافیک سنگین پایان هفته و خطرات احتمالی ناشی از توقف خودروهای خریدار محصولات تاکید داشت و با مشخص شدن مکان استقرار برای دستفروشان با کسانی که در حاشیه راه توقف کنند برخورد قاطع خواهد شد و با این اقدامات ورودی شهر زیبای شاندیز نیز زیبایی خاصی خواهد داشت.
رییس کارگروه ترافیک شهرستان خاطر نشان کرد کاهش 40 درصدی تصادفات را در سال گذشته شاهد بوده ایم و این نشان از اهتمام ویژه کارگروه به امر سلامت مردم و عمل به تعهدات قانونی است که مسئولیت ما را برای حفظ و ارتقای این امار بیشتر می کند.
رسیدگی به وضعیت دکه های غیر مجاز جاغرق نیز از موارد مهم جلسه بود که بنا شد با برنامه ریزی یک بازدید هماهنگ دستگاههای اجرایی و قضایی، نیز این امر سامان یابد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما