دو برابر تعهدمان در شهرستان شغل ایجاد کردیم

 کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با هدف بررسی میزان تعهدات دستگاههای شهرستان در سال 97 به ریاست فرماندار تشکیل و مسایل و مشکلات احتمالی این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بینالود(طرقبه شاندیز) حسینی فرماندار شهرستان در این جلسه گفت دستگاههایی که در سال 96 بیشتر از تعهداتشان ثبت در سامانه داشته اند تقدیر خواهند شد، ضمن اینکه بیش از دو برابر کل تعهد شهرستان در سال گذشته با همت دستگاههای شهرستان  شغل محقق شد که جای تقدیر دارد، اما امسال هم باید برای اجرای  تعهدات شهرستان  در زمینه ایجاد اشتغال بسیار بیشتر از سال گذشته است تلاش مضاعفی را داشته باشیم. 
در ادامه این نشست مسایل و مشکلات متقاضیان وام اشتغال روستایی و فراگیر با حضور برخی بانک های عامل مورد بررسی قرار گرفت و در هر مورد دستور پیگیری مقتضی صادر شد.
همچنین مسئول فنی و حرفه ای شهرستان اعلام آمادگی کرد با امکان سنجی و حد نصاب لازم دوره های آموزشی مورد نیاز متناسب با مشاغل شهرستان را برگزار نماید.
فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد سهمیه کارورزی شهرستان که با حمایت دولت محترم اختصاص یافته نیز می بایست طبق ضوابط محقق شود و حد اکثر تا یکماه آتی میزان تحقق سهمیه شهرستان به کارگروه منعکس شود.
وی به بانکها توصیه کرد باتوجه به سرمازدگی ابتدای سال جاری نهایت همکاری با کشاورزان و باغداران برای پرداخت و امهال تسهیلات صورت پذیرد وگرنه بعید نیست شاهد کوچ برخی باغداران خرده مالک به حاشیه شهرها باشیم .


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما