دیپلماسی ایران یک ضلع از هندسه قدرت جهان

فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در جلسه شورای اداری مرداد ماه شهرستان با بیان این مطلب گفت: دولت همانگونه که قبل از انتخابات نیز عنوان نموده بوده به دنبال راه حلی برای عبور از مشکلات و بحرانهاست، به گونه ای که هم چرخ اقتصاد مردم بچرخد و هم چرخ سانتریفیوژها و امروز با رهبردهای اساسی و اقدامات صورت گرفته

ایران اکنون یک ضلع جدید از هندسه قدرت است و در سایه اتحاد و همبستگی می توان از این گردنه های بحرانی نیز به سلامت عبور نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: راهبردهای دوازده گانه رهبری در حوزه اقتصاد همانگونه که ریاست محترم جمهوری فرمودند نصب العین دولت و مدیران آن در تمام سطوح است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند ارتباط با شرق و غرب البته به جز آمریکا برای عزت و اقتدار ایران در دستور کار دولت است و همه باید تلاش کنیم تا تصویری توانمند، تلاشگر و مقتدر از دولت ارائه شود و این مهم در حوزه رسانه ها و اطلاع رسانی بیش از پیش باید مورد توجه باشد.

در این جلسه مزید برآن فرماندار تاکیداتی در خصوص جذب اعتبارات در آخرین روزهای سال مالی، همت برای جذب حداکثری اعتبارات اشتغال روستایی، صرفه جویی در استفاده از امکانات و تکریم ارباب رجوع، توجه به مطالبات صنفی، نگاه یکسان به همه شهروندان، توجه به نشاط اجتماعی و مواجهه منطقی با فضاهای مجازی و ... به حاضرین داشت.
جلسه شورای اداری شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) در آخرین سه شنبه مردادماه به ریاست فرماندار و با حضور ائمه جمعه محترم، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اداری شهرستان راس ساعت 7 صبح با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه و تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت آغاز و پس از ارائه گزارش تعدادی از ادارات شهرستان و معرفی انتصابات جدید در ساعت 9 صبح با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما