فراگیری تکریم ایثارگران در بین کارکنان دولت

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: آمریکا با انتقال سفارت کشورش به بیت المقدس و با کشتار مسلمانان می توانند روحیه آنان را تضعیف کنند، در صورتی که شهادت اتحاد و یکپارچگی را به دنبال دارد.

وی در خصوص انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: تا روزی که خون شهدا در جامعه زنده باشد اسلام پایدار و ملت بزرگ ایران همیشه از مسلمانان جهان حمایت می کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و امروز آرامش و امنیت نتیجه ایثار و گذشت ایثارگران است، لذا باید به مشکلات ایثارگران توجه ویژه ای داشته باشیم.
وی در همین راستا خاطر نشان ساخت: به شهرستان های خراسان رضوی با هدف بررسی وضعیت جامعه ایثارگران سفر کردیم و دور دوم سفرهای شهرستانی را با شهرستان درگز آغاز و انشالله در ماه مبارک رمضان به شهرستانهای چناران و بینالود نیز سفر خواهیم کرد.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد:اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، فراگیر نمودن تکریم و تجلیل ایثارگران، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ساماندهی گلزار شهدا از مهم ترین مباحث مورد بررسی در دوم سفر ها است.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما