متن بیانیه سپاه ناحیه طرقبه شاندیز

متن بیانیه سپاه ناحیه طرقبه شاندیز در خصوص جهادگران و ایثارگران عرصه خدمت رسانی و محرومیت زدایی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر مبنای وظیفه ذاتی خود حفاظت و حراست از دست آوردهای انقلاب اسلامی را مبنای اصل وجودی خود می داند و...

باسمه تعالی

رهبر معظم انقلاب اسلامی:

نگاه به مناطق محروم و طبقات مستضعف کشور و آن مناطقى که مورد بى‌مهرى دستگاههاى طاغوتى در گذشته قرار گرفته‌اند، این از جمله کارهاى بسیار لازم و واجب است که ان‌شاءالله آقایان در هر جا که هستند چه در کارهاى اقتصادى، چه فنى، چه علمى و چه فرهنگى دنبال کنند.

بیانات در دیدار «هیأت دولت»
۷۲/۶/۳

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر مبنای وظیفه ذاتی خود حفاظت و حراست از دست آوردهای انقلاب اسلامی را مبنای اصل وجودی خود می داند و از آنجایی که یکی از عناصراصلی حفظ نظام مردم می باشند و مادامی که مردم از نتیجه انقلاب خود راضی باشند همچنان در عرصه دفاع از دست آوردهای انقلاب اسلامی حاضر به نثار جان خود می باشند به همین خاطر به سازماندهی جوانان انقلابی در گروه های جهادی اقدام نموده تا جوانان با مشاهده وضعیت اقشار آسیب‌پذیر بتوانند اشک شوق و شیرینی و لذت کمک رسانی را با تمام وجود احساس کنند تا در صورت حضور در پست های اجرایی کم کاری مسئولان اجرایی گذشته در خدمت رسانی به مستضعفان را جبران نمایند.

 پر واضح است که ایران اسلامی در خصوص به خاک مالیدن دست متجاوزان و طمعکاران به این سرزمین موفقیت های بسیار زیادی به دست آورده و غرور و افتخار رابرای هر ایرانی به ارمغان آورده است و در عرصه سیاسی و بیرونی جایگاه عالی در منطقه کسب نموده و در تولید علم نیز سرآمد شده است .

 لیکن متاسفانه در عرصه داخلی در اثر سومدیریت و بی توجهی و کم کاری مسئولین اجرایی کشور اصل محرومیت زدایی که از وظایف اصلی دولت و سازمان های اجرایی کشور است با کم کاری مسئولین مواجه شده است.
از این رو فرزندان شما در قالب اردوهای جهادی و با شعار می سازیم تا ساخته شویم می روند که در ظاهر خدمتی را برای مردم انجام داده باشند و در باطن و نفس کار می روند تا فردای خود را اینگونه بسازند که هر گاه در جایگاه مدیریت های میانی و عالی مملکت قرارگرفتند اشک شوق محرومین را پس از دریافت خدمت بیاد بیاورند و نیز با روحیه ایثارگرانه آشنا شده اند و در مدیریت خود از دیگران سبقت بگیرند و این است که شعار می رویم بسازیم تا ساخته شویم را برگزیده اند.

اینان وقتی می بینند مدیران کنونی را نمی توان به خدمت مجاهدانه ترغیب نمود و نمیتوان حال محرومین را به آن ها نشان داد می روند تا فردای جامعه را آنگونه که می خواهند بسازند.

در همین راستا گروهی ۱۲۰ نفره از تمام اقشار شامل روحانیت و دانشجو و متخصصین و مهندسین و جوانان و نوجوانان مشتاق خدمت با شناسایی مناطق محروم با حضور مستمر در عرصه سازندگی حضور یافته و فعالیت جهادی خود را با تمام توان ادامه می دهند. 


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما