نظرات جناب آقای دوغایی در حوزه بهداشت ودرمان

خبرنگار شاندیز فردا - جناب آقای دوغایی شما به عنوان یکی از کاندیداهای حوزه بهداشت ودرمان در دو دوره متوالی چه اقدامات خوبی را در این ارتباط انجام داده اید؟

دکتر دوغایی - نبود امکانات و تجهیزات درمانی با وجود فاصله نسبتا کمی که با مشهد داشتیم (ولی این فاصله همیشه با ترافیک وسیع همراه بود) باعث به وجود آمدن معضلاتی در زمان انتقال به مراکز درمانی برای بیماران میشد.

 بنده با سابقه حدود 20 سال خدمت در اورژانس شهر شاندیز مشکلات بهداشتی و درمانی را لمس کرده‌ام و این اراده در من بود که بتوانم در بحث ایجاد یک مرکز مجهز درمانی که حداقل نیاز اولیه شهر را در ارتباط با مسائل گوناگون بهداشتی و درمانی حل کنم و اقدامات خوبی را انجام دهم. همه عزیزان می‌دانند که در چهار سال گذشته تغییرات محسوس بهداشتی و درمانی خوبی در شاندیز اتفاق افتاده، این تنها حاصل تلاش بنده و اعضای شورا شهر نبوده بلکه خیرین زیادی در این راه پیش قدم شده‌اند که  امروز مرکز بهداشت ما به صورت صددرصد به روز شده است و امکانات این مرکز هم با توجه به تلاشهای آقای دکتر صحی زاده ریاست محترم شبکه بهداشت و همکاری خاص ایشان با شورای محترم خیلی از مسائل ومشکلات بهداشتی ودرمانی حل شده است.

در ارتباط با درمانگاه حضرت علی اصغر(ع) که در یک فضای 250 متری با ساختار قدیمی بود در طی این سالها امروز فضاهای خاص درمانی با پتانسیل بسیار خوب در فضای به متراژ 6500 مترمربع ایجاد کرده‌ایم که شامل بخش‌های فیزیوتراپی، دیالیز، دندانپزشکی، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاهها، کلینیک ویژه تخصصی، بینایی سنجی و غیره می‌باشد.

الحمد الله پذیرش و جذب نیروهای متخصص خیلی از مشکلات بهداشتی و درمانی  این درمانگاه حل شده است.

در ابتدای کار ما حتی یک پرستار خانم نداشتیم که کار تزریقات و پانسمان خانمها را انجام دهد ولی در حال حاضر با جذب نیروهای متخصص و کمک خیرین دستگاههای پیشرفته پزشکی و آمبولانس و غیره در مقیاس وسیع تهیه شده است  و در مقابل مردمی که به ما رای داده‌اند سرمان را بالا نگه میداریم.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما