هشدار به مدیران مخالف سیاست‌های دولت

مدیران دولتی نباید از جای دیگر دستور بگیرند فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه شورای اداری این شهرستان به مدیرانی که در جهت سیاست‌های دولت عمل نمی‌کنند هشدار داد و گفت: کسانی که در دولت مدیریت دارند باید سیاست‌های دولت را قبول داشته و درراستای آن عمل کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بینالود(طرقبه شاندیز) سید حسن حسینی در چهارمین نشست شورای اداری طرقبه شاندیز که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و با یاد و نام شهید زارعی برگزار شد، اضافه کرد: رفتار مدیرانی که به سیاست‌های دولت بی توجه‌اند و مخالف این سیاست‌ها هستند نفاق محسوب می‌شود و این گونه مدیران باید از سیاه نمایی پرهیز کنند.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات کم آبی و هم چنین خسارت‌های وارد شده به باغداران بر اثر سرمازدگی و سیل های اخیر از بانک ها و ادارات مرتبط خواست در امر اعطای تسهیلات به کشاورزان حداکثر تعامل با این قشر را داشته باشند چرا که اگر مشکلات باغدارن مرتفع نشود شاهد مهاجرت آنها به حاشیه شهرها و به خصوص مشهد خواهیم بود.

وی هم چنین به مشکلات اقتصادی گریبانگیر مردم پرداخت و اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان در این شرایط باید تلاش کنند تا مشکلات اجتماعی ناشی از شرایط اقتصادی کاهش یابد و با این اوضاع اگر ادارات دولتی قادر به انجام کاری برای مردم نیستند حداقل موجب نارضایتی آنها نشوند و همواره سعی در تکریم ارباب رجوع داشته باشند. وی افزود: همه باید در جهت برقراری امید و نشاط در جامعه حرکت کنند و با ارائه خدمت به مردم و انعکاس این خدمات و اطلاع رسانی در مورد آنها موجب ایجاد اعتماد و امید در جامعه شوند.

حسینی هم چنین به موضوع کم آبی و رعایت صرفه جویی در مصرف انرژی و آب اشاره کرد و گفت: دامداران شهرستان هم اکنون با تانکرآب شرب دام های شان را تامین می‌کنند و بنابراین همگی باید در جهت مقابله با بحران کم آبی گریبانگیر این شهرستان همت کنند.

فرماندارگفت: تلاش می کنیم تا در طرقبه شاندیز رونق اقتصادی محقق کنیم و در این راستا از 124 هزار شغلی که در سال گذشته در استان ایجاد شد 2 هزار و 500 شغل در طرقبه شاندیز محقق شد و امسال نیز سهمیه این شهرستان 2 هزار و 490 شغلی است که ما آمادگی تحقق بیشتر از این تعداد را هم داریم.وی افزود: دولت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال فراگیر در کشور اختصاص داده که سهم طرقبه شاندیز 2 میلیارد و 200 میلیون تومان است که برای اعطای این تسهیلات به مردم بانک‌ها باید نهایت همکاری را با مردم داشته باشند.

در این جلسه هم چنین نیایی منش رییس اداره برق طرقبه شاندیز به در پیش بودن گرمای 38 درجه و ثبات 10 روزه آن خواستار صرفه جویی در مصرف برق شد.

قلیچی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره ) نیز گزارشی ازروند کمک به نیازمندان و اعطای تسهیلات به این قشرارائه کردو عنابستانی مشاور اموربانوان فرمانداری به دستور العمل دولت در خصوص ضرورت افزایش 30 درصدی احراز پست های مدیریتی توسط بانوان در کشورخواستارهمکاری دستگاه های اجرایی در جهت نیل به هدف گذاری 6 درصدی احراز پست های مدیریتی در شهرستان طرقبه شاندیز شد.کریمی رییس بانک صادرات شاندیز هم به مشکلات ارایه تسهیلات به مردم و به خصوص بحث ضامن اشاره کرد و افزود:متاسفانه در مواردی مشاهده شده که افرادی با بهانه مقاصد اقتصادی وام می گیرند اما در بررسی ها مشخص می شود این وام ها را در جای دیگر استفاده کرده اند که این موضوع موجب سلب اعتماد بانک ها می شود و ما نیز سعی در حذف این موارد داریم.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما