پدیده، تنها مجموعه گردشگری بی نظیر کشور است

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خراسان رضوی از پدیده به عنوان تنها مجموعه بی نظیر گردشگری در ایران???????? یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، محمدسعید ولی زاده شب گذشته در جمع مدیران ارشد پدیده و مدیران دفاتر و آژانس های خدمات مسافری استان اعلام کرد: مجموعه تفریحی و گردشگری پدیده، به لحاظ تجمیع تمامی الزامات مورد نیاز سفر دارای یک پک جامع و کامل از زیرساخت ها، امکانات و ملزومات سفر است که از این نظر در کشور بی نظیر و نادر است.

وی با اشاره به مجموعه نمک ابرود در شمال کشور گفت: شاید تنها مجموعه گردشگری کشور که بتوان آن را از نظر امکانات و زیر ساخت گردشگری با پدیده قابل مقایسه دانست، نمک ابرود باشد اما در قیاس این دو نیز کاملا مشهود است که نمک آبرود هم به لحاظ گستردگی و وسعت به پای پدیده نمیرسد.

ولی زاده با اشاره به اینکه انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خراسان رضوی دارای ۴۵۰ نفر عضو می باشد افزود: این انجمن تنها بخش خصوصی حاضر در جلساتکمیته تخصصی گردشگری استانداری و همچنین ستاد تسهیلات سفر استان است.

وی تصریح کرد: اعضای این انجمن صنفی متشکل از مدیران آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان و همچنین کارشناسان رسمی دادگستری هستند و با توانایی هایی که هر یک از اعضای حاضر در انجمن دارند می توانند در جهت رشد و جذب  گردشگر به  پدیده اثرگذار باشند.

ولی زاده در ادامه با تاکید بر اینکه در کل کشور مجموعه گردشگری همانند پدیده، وجود ندارد تصریح کرد: در سال های اخیر و در ایام نوروز تورهای تهران گردی طرفداران خاصی یافته است و ما می توانیم با عقد  قراردادها و تفاهم نامه های ویژه ای با پدیده و برگزار کنندگان این تورها، فرصتی فراهم کنیم که یکی از مراکز مورد استفاده برای تامین غذای مسافران مجموعه رستوران اریکه در تهران باشد.

 رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خراسان رضوی گفت: این قرار دادها می تواند به صورت تعاملی با دفاتر خدمات مسافرتی در تهران و اقصی نقاط کشور نیز صورت گیرد و کاروانیان و تورهای مختلف از ظرفیت های موجود رستوران بین المللی پدیده شاندیز و رستوران های موجود در سنگ فرش پدیده شاندیز برای پذیرایی از مسافران و مشتریان خود بهره مند شوند.

ولی زاده در ادامه ایجاد و راه اندازی غرفه های ویژه و کانترهای خدمات مسافرتی در مرکز خرید شهر رویایی پدیده را خواستار شد و افزود: این کانترها و دفاتر بر توسعه همکاری ها و در نهایت افزایش جذب گردشگران داخلی و خارجی می انجامد.

وی ارایه تخفیفات ماهیانه و سالیانه استفاده از مراکز تفریحی فعال در پدیده به دفاتر و آژانس های خدمات مسافرتی را از دیگر راهکارهای توسعه همکاری و افزایش در جذب گردشگران داخلی و خارجی به پدیده دانست.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما