پیشیابی بحرانها قبل از بحبوحه حوادث

معاون فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در جلسه پیشیابی بحران ها با حضور بخشداران و مسئولان دفاتر فرمانداری با اشاره به این مهم افزود: با توجه به وضعیت حساس کنونی و توطئه های دشمنان نظام و انقلاب همه باید مراقبت نمایند تا مشکلات کوچک در پائین ترین سطح و در سریعترین زمان ممکن حل شود و از تبدیل یک مشکل به

چالش و بحران پیشگیری شود و پیشیابی بحرانهای احتمالی می تواند مسئولین و سازمانها را در پیشگیری از بسیاری از بحرانها یاری رساند و در جلوگیری از غافلگیری ادارات و سازمانها در حوادث موثر خواهد بود.
یدالله بشکنی در این جلسه بر ضرورت خدمت رسانی همراه با تکریم ارباب رجوع و پرهیز از موازی کاری و دخالت در وظایف سازمانی تاکید کرد و افزود: مردم ما مردم بسیار نجیب و فهیمی هستند و درک درستی از وضعیت و موقعیت حساس کنونی کشور دارند، فلذا تکریم ارباب رجوع علی رغم همه مشکلات حق مراجعین است که می تواند بسیاری از کمبود ها و تنگناها را حل نماید و مزید بر این پرهیز از موازی کاری و دخالت در وظایف سازمانی از ایجاد بسیاری از شبهات، مشکلات و تعارضات پیشگیری خواهد نمود و این به بهبود جایگاه و شأن ادارات و سازمانها در دید مردم و مراجعان کمک شایانی خواهد نمود.
در جلسه پیشیابی بحرانهای شهرستان بحرانهای احتمالی، نارضایتی ها، کمبودهای منابع و ... تنگناهای قانونی مشکل آفرین، تداخلات مدیریتی و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راه حلهای مناسب پیشنهاد گردید این جلسه با حضور بخشداران و مسئولین دفاتر فرمانداری و به ریاست معاونت فرماندار برگزار گردید.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما