بومی‌سازی ومردمی برگزار کردن جشنهای دهه کرامت

با عنایت به نزدیک شدن به ایام دهه کرامت ستاد برگزاری جشنهای باشکوه دهه کرامت در شهرستان به ریاست فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) تشکیل شد و کمیته‌های مختلف کاری ستاد مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بینالود(طرقبه شاندیز) سید حسن حسینی فرماندار شهرستان دراین جلسه گفت: نیاز است با توجه به خصوصیات شهرستان نحوه برگزاری جشنهای دهه کرامت بومی سازی و کیفی و توسط مردم وعلی الخصوص جوانان ونوجوانان هر محله اجراشود.

وی افزود: برنامه‌های متنوع منجمله چندین جشن در شهر و روستا در محل مساجد و پارکها خواهیم داشت تا فضای شادی و نشاط اجتماعی تقویت شود.

در این جلسه اعضای ستاد به بیان پیشنهادها و برنامه‌های خود پرداخته که برخی موارد مورد تاکید قرار گرفت.

عنابستانی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده، تقدیر از دختران موفق و اختصاص خدمات رفاهی به ایشان و برگزاری برنامه‌های مختلف در حوزه بانوان و دختران را مورد تاکید قرار داد.

سروری مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز یادآور شد کمیته‌های مختلف مشخص شده در ستاد هر چه سریعتر برنامه‌های کاری خود را جهت جمع‌بندی و برنامه‌ریزی پس از اخذ مجوزهای لازم به دبیرخانه ستاد ارائه نمایند.

در پایان حسینی فرماندار شهرستان خواستار نگاه ویژه به جشنهای این دهه با توجه به مجاورت مضجع شریف حضرت رضا (ع) و مشهد مقدس و جایگاه ویژه شهرستان به عنوان مهمانخانه رضوی شد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما