تشکیل اتاق فکر برای تقویت کانونهای قرآنی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بینالود(طرقبه شاندیز)سید حسن حسینی فرماندار شهرستان با بیان این مطلب گفت : سر منشا همه توفیقات وآبشخور تمام ظرفیتهای فرهنگی ما قرآن است و می بایست قرآن را به صورت خاص در دستور کار داشته باشیم واز همه جوانب آن به صورت کاربردی بهره گیریم .

نایب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان در محل دفتر امام جمعه طرقبه افزود :  تشکیل اتاق فکر برای تقویت کانونهای قرآنی با رویکرد جدید در دستور کار شورا قرار گیرد و لازم است ضمن این کار آماری از میزان تشکیل جلسات قرآنی و کم و کیف آن در شهرستان احصاء شود تا در حد مقدورات ساماندهی و تقویت شوند و به غنای این حرکت فرهنگی بیفزاییم.
فرماندار شهرستان توجه به این امر را مصداق بارز توجه به امور فرهنگی در حوزه توریسم و گردشگری شهرستان برشمرد وافزود تدین منبعث از فرهنگ قرآنی که در شهرها وروستاهای ما تبلور عینی دارد باید به نحو مناسبی مورد توجه گردشگران قرار گیردتا بتوانیم در جهت خروج از گردشگری تک بعدی وتاثیر گذاری مثبت بر زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) توفیقات بیشتری داشته باشیم.
گفتنی است در این جلسه که با حضور کلیه اعضا تشکیل شده بود ریاست شورا در سال 97 به امام جمعه محترم طرقبه واگذار شد و از زحمات امام جمعه محترم شاندیز قدردانی شد و دو عضو فرهنگی شورا که قبلا معرفی و مورد بررسی قرارگرفته بودند به اتفاق آرا به اعضا افزوده شدند تا بصورت رسمی در جلسات شرکت و نظرات خود را ارایه دهند.
حجت الاسلام بهمنی امام جمعه شاندیز نیز با ارایه گزارشی اجمالی از فعالیتهای شورا در مدت تصدی ایشان در سال 96 خاطر نشان کرد تمامی جلسات با برنامه و وحدت و همدلی برگزار شد.
 وی افزود بزرگترین سرمایه، اعتماد مردم و رهبری در مقابل دشمن است که می بایست در تمامی شئون مورد توجه قرار گیرد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما