توصیه‌های آقای هدایتی درباره تعطیلات تابستان

خبرنگار شاندیز فردا - جناب آقای هدایتی در خصوص تعطیلات تابستان چه توصیه‌ای به اولیاء محترم دارید که در طول این 3 ماه روال آموزش و پرورش دانش‌آموزان به طور کل تعطیل نشود؟

 آقای هدایتی - با توجه به جلساتی که در پایان هر ماه در آموزشگاه برگزار می‌شود در جلسه‌ای که در هفته‌ی پایانی اردیبهشت ماه تشکیل می‌شود به تمام اولیاء محترم توصیه می‌شود که در تابستان آموزش و پرورش فرزندان ادامه پیدا کند، که در سال تحصیلی جدید با دست پر و اطلاعات بیشتر به ادامه تحصیل بپردازند.

ایشان در ادامه این موضوع را عنوان کردند که هر ساله تابستان کتاب‌ها و برنامه‌هایی توسط مدرسه به اولیاء محترم ارائه می‎شود، مثل کتاب میوه‌چینی و کلاس‌های فوتبال، والیبال و کلاس‌های تقویتی و فوق برنامه و بصورت کلی برنامه‌های پرورشی و ورزشی در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، که بتوانند در تابستان اوقات فراغت خود را پر کنند و ایام تعطیل را به اموری بپردازند که به آن علاقه دارند.

جناب آقای هدایتی در ادامه از اولیاء عزیز درخواست کردند که برای این برنامه‌های پرورشی و آموزشی در حد توانشان هزینه کنند و به رشد و بالندگی فرزندانشان با هزینه‌های بسیار کم کمک کنند.     

در انتهای گفتگوی صمیمی با جناب آقای هدایتی مدیریت خوش ذوق و دلسوز آموزشگاه فاطیما ایشان از اولیاء محترم درخواست داشتند که به عنوان شهروند، امر آموزش وپرورش  را در اولویت کار قرار دهند و به آموزش و پرورش در جهت اعتلای کشورمان ایران کمک کنند. در ادامه ایشان از خبرگزاری شاندیز فردا هم به عنوان یکی از اهرم‌های کمک به این هدف تشکر کردند. 


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما