حضور مدیر آموزش و پرورش در 12 آموزشگاه غیردولتی

همزمان با هفته بزرگداشت مدارس غیردولتی رضا رفسنجانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز به همراه معاون آموزشی و کارشناس مدارس و مراکز غیردولتی و تیم همراه با حضور در مدارس غیردولتی شهرستان از زحمات مدیران این مدارس تقدیر و تشکر به عمل اوردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز در راستای هفته بزرگداشت مدارس و مراکز غیردولتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان به همراه تیم همراه در 12 آموزشگاه غیردولتی حضور یافتند و از زحمات مدیران این مدارس تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

در این دیدار ها رضا رفسنجانی،مدیرآموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز عنوان کرد: یکی از ارکان سند تحول بنیادین،آموزش مهارت در مدارس است و مدارس غیردولتی باید در «مهارت آموزی» پیشتاز باشند.

وی خاطر نشان کرد: مدارس غیردولتی جلوه بارز مشارکت تمام عیار خانواده ها در امر تعلیم و تربیت فرزندان ما می باشد.

مدیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه شهرستان طرقبه شاندیز دارای 12 مدرسه غیردولتی است، افزود: افزایش مدارس غیرانتفاعی بستگی به نوع نگرش خانواده ها و رضایت آنان از این گونه مدارس دارد.

رضا رفسنجانی تصریح کرد: مدارس غیردولتی باید برای مطالب حقوق مردم و ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزش و پرورش حرکت کنند و به دانش آموزان تمامی مهارت های زندگی را بیاموزند و این دانشمندان کوچک را برای آینده ای روشن آماده سازند .


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما