صحبت‌های جناب آقای هدایتی در خصوص سرویس مدارس

خبرنگار شاندیز فردا - جناب آقای هدایتی در خصوص سرویس مدارس با توجه به اینکه شما هم عضو شورای شهر می‌باشید و هم مدیر یکی از مدارس بزرگ شهرستان، برای سال تحصیلی آینده چه تمهیداتی در نظر گرفته اید؟

آقای هدایتی - معمولا در تابستان جلساتی جهت مدیریت بهتر سرویس مدارس در شهرداری برگزار می‌شود و مدیران توجیح می‌شوند برای بحث سرویس مدارس و ارائه بهتر سرویس به دانش آموزان توجیح می‌شوند.

چند روز گذشته در شهرداری شاندیز جلسه‌ای در همین زمینه گذاشته شد و مقرر شد در سال آینده با توجه به اینکه هزینه سرویس مدارس هرسال 15 تا 20 درصد افزایش پیدا می‌کند مدیریت شهری پیشنهاد استفاده از، سرویس‌های عمومی را در دستور کار قرارداده و یک سرویس مشخص، اتوبوس و مینی‌بوسی در مسیرهای پر تردد گذاشته شود.

اگر این کار انجام شود و از طرف اولیا محترم مورد استقبال قرار بگیرد. بحث ترافیک و شلوغی ساعت‌های ورود و خروجی مدرسه کاهش پیدا خواهد کرد و بحث تصادفات و اتفاقاتی که معمولا با سرویس مدارس پیش میاد کم خواهد شد. در این جلسه یکی از پیشنهادات اولیاء و مدیران مدارس این بود که یک تیم کارشناسی چهار نفره این کار را انجام دهند و ظرف دو هفته آینده طی جلسه‌ای نتایج خود را اعلام نمایند؛ و اگر این کار انجام شود فقط در مدرسه فاطیما که ما حدود چهل تا سرویس شخصی داریم در شیفت آموزشگاه فاطیما اگر این سرویسها کاهش پیدا کنند و بحث سرویس عمومی مطرح شود و در دستور کار قرار گیرد ما حداکثر دو تا اتوبوس و دوتا مینی‌بوس لازم داریم که هم هزینه اولیاء گرامی کاهش پیدا کند و هم بحث ترافیک کاهش پیدا خواهد کرد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما