مصاحبه اختصاصی با مدیریت آموزشگاه فاطیما

در ابتدا در خصوص پیشینه آموزشگاه فرمودند:

این آموزشگاه در سال 1356 به اسم حافظ در شهر شاندیز تاسیس شد، درسال 1392 با توجه به اینکه نیاز به بازسازی و مرمت داشت، خیری به نام آقای رضایی پیشنهاد بازسازی مدرسه حافظ

را به اداره آموزش و پرورش طرقبه ارائه گردید، پیشنهاد مورد قبول واقع شد و با کمک جناب آقای رضایی و همت و تلاش اداره آموزش و پرورش شهرستان طرقبه شاندیز و اداره کل نوسازی خراسان رضوی مدرسه ساخته و به نام دخترشان فاطیما نام گذاری و راه اندازی شد. این مدرسه با توجه به اینکه تنها مدرسه دولتی ابتدایی پسرانه در محله قدیم شهر شاندیز هست؛ در دوشیفت کاری مشغول انجام خدمت به دانش‌آموزان عزیز شهر شاندیز می‌باشد.

آموزشگاه فاطیما در دوره اول ابتدائی در پایه‌های اول و دوم و سوم در یک شیفت به دانش‌آموزان عزیز و اولیاء محترم خدمت رسانی می‌کند این آموزشگاه 12 کلاس درسی دارد. که در هر پایه 4 کلاس وجود دارد. و با توجه به افزایش جمعیت شهر پیش‌بینی ما بر این است که در سال آینده 2 کلاس به کلاسهای درسی ما اضافه شود. شیفت مخالف ما دراین آموزشگاه به نام حافظ در دوره دوم ابتدائی به عزیزان دانش‌آموز پایه‌‌های چهارم و پنجم و ششم خدمت رسانی می‌نماید.

امیدواریم که با برنامه‌هایی که در دستور کار ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفته مدرسه‌ای در شان دانش آموزان افتتاح بشود تا بتوانیم پذیرای دانش‌آموزان در یک شیفت ثابت صبح باشیم. که هم کیفیت آموزشی قطعا بیشتر شده و هم رضایت بیشتر اولیاء دانش‌آموزان برآورده می‌شود.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما