کلاس های تابستانی ویژه دانش آموزان ایثارگر

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بینالود گفت: کلاس های اوقات فراغت در راستای ارتقاء سطح سلامت روح و جسم کودکان و نوجوانان شاهد و ایثارگر برگزار می شود.به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، عبدالرزاق نظرجانی از برگزاری کلاس های تابستانی ویژه کودکان و نوجوانان شاهد و ایثارگر این شهرستان خبر داد.

وی ضمن نگاه ویژه به نوجوانان شاهد و ایثارگر بینالودی، اظهار داشت: اوقات فراغت باید به عنوان یک فرصت دیده شود تا بتوان با برنامه ریزی های دقیق و جامع، زمینه ی رشد و شکوفایی فرزندان ایثارگران را مهیا ساخت.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بینالود با شاره به اینکه این شهرستان 17 دانش آموز شاهد و ایثارگر دارد، افزود: در ایام تابستان باید کلاس هایی برگزار شود که بتواند هم در زمینه ی سلامت روح و هم سلامت جسم، نیازهای فرزندان شاهد و ایثارگر را برطرف کند.
وی با بیان اینکه بسیاری از استعدادها در همین کلاس ها کشف می شود، ادامه داد: کلاس های حفظ قرآن و آموزه های دینی برای تربیت و سلامت نفس و روح و کلاس های ورزشی از جمله اسکیت و فوتسال برای سلامت جسم و بوجود آمدن حس شادی برای کودکان و نوجوانان شاهد و ایثارگر شهرستان بینالود برگزار می شود.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما